Příprava MSK "A"

04.03.2020

V posledním přípravném utkání se naši muži "A" týmu utkali s divizním celkem z Nymburka. Generálka se hrála za pěkného počasí na velice dobrém travnatém hřišti v obci Hořátev u Nymburka. Velice kvalitní výkon, který byl potvrzením dobré zimní přípravy, potěšil jak trenéry, tak samotné hráče. Ty se do diviznímu týmu od první minuty pustili aktivním presingem, podpořený kvalitní mezihrou a vyhraným velkým množstvím osobních soubojů. v prvním poločase jsme si vytvořili dobré příležitosti, které potvrdila jediná branka v soupeřově síti. Po pěkné akci vyhrál souboj na levé straně Jakub Radačovský, který posunul do pravé strany ve vápně na Tomáše Honce. Ten naznačil střelu, kterou se mu skluzem snažil zablokovat obránce Nymburka. Zasekávačkou udělal z beka statistu a levou nohou nekompromisně zavěsil 1:0. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a opět po nahrávce Jakuba Radačovského, který dloubáčkem přes stopery poslal do vápna Adama Charváta a ten křižnou střelou na zadní tyč zvýšil na 2:0. Obrana fungovala bez větších problémů a náš dirigent Martin Sabol hru výborně režíroval. Věříme, že tento kvalitní výkon předvedeme i příští týden při našem prvním mistrovském utkání. Hrajeme v našem provizorním domácím prostředí na hřišti V Bakově nad Jizerou. V neděli od 14:30 hodin přivítáme tým Dolního Bousova. Věříme, že fanoušci MSK dorazí v hojném počtu.
Sestava: Kroupa (45 Kalčík), Lakatoš ( 45 Janata), Pokorný, Zajíček, Prokorát - Honc, Sabol, Charvát, Vegricht - Radačovský, Rakouský (30 Svoboda).
Branky: 30´ Honc, 65´ Charvát

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky